AbySoft

Ups ! Se pare ca ai uitat sa te loghezi ! Dai click mai jos sa te loghezi ! Fa cu ochiul !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AbySoft

Ups ! Se pare ca ai uitat sa te loghezi ! Dai click mai jos sa te loghezi ! Fa cu ochiul !

AbySoft

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
AbySoft

Soft your life !

Am observat ca de cand a inceput scoala multa lume nu a mai intrat pe site ... De atunci am vrut sa atrag lume si am creat o noua categorie pe forum numita 'Scoala' . Acolo veti putea pune intrebari despre scoala , veti putea rezolva temele impreuna dar nu abuzati de aceasta sectiune ! Bafta in continuare la scoala , si nu ezitati sa scrieti si la celelalte categorii !

    Malchik Gay ... my chiken :))

    aby
    aby
    Administratori
    Administratori


    Mesaje : 569
    Puncte : 831
    Reputatie : 9
    Data de inscriere : 23/08/2010
    Varsta : 27
    Localizare : pe forum

    Malchik Gay ... my chiken :)) Empty Malchik Gay ... my chiken :))

    Mesaj Scris de aby Dum Oct 17, 2010 7:09 pm

    Puteti vedea si voi cum o fata se roaga de acel baiat ( prietenul ei ) sa stea cu ea...dar el e gay Malchik Gay ... my chiken :)) 558848 ce nebunie pentru acea fata Malchik Gay ... my chiken :)) 825211 ....sa afle ca prietenul ei este GAY !!! Malchik Gay ... my chiken :)) 82715 malchik este tradus din ucraineana ca baiat/partener/prieten si gay...suna cam romana-engleza ... Malchik Gay ... my chiken :)) 453285 dar daca ascultati mai bine suna ca MY CHIKEN ... Malchik Gay ... my chiken :)) 558848 cineva comenteaza pe YouTube cam asa :
    -It's sound like, my chicken, my chicky, my chick gay and magic cake =D
    -Oh God, it DOES sound like MY CHICKEN
    Dupa ce mam uitat mai bine uitati ce am gasit (tot pe YouTube ) :
    -Actually Malchik Gay is Russian for "Gay Boy (or man)". But Gomenasi (another T.a.T.u. song) is Japanese for "I'm Sorry"
    *
    daca nu intelegeti intrebatima sau folositi Google Translate ... enjoy it !

      Data/ora curentă este: Mar Sept 17, 2024 4:27 am